Új MagyarországTIOP-1.1.1-07/1-2008-0665
TIOP-1.1.1-09/1-2010-0139

TÁMOP-3.2.13-12/1-2012-0080 „Vántus művészeti program”


0063-MMA-16-P
1956-2016 60 év múltja és jelene a Csongrádi Zenei Táborban

TehetségpontTehetség.huE-napló

2016-2017-es tanév

Titkárság nyitvatartása

  

2017. június 16.                    8 – 10 óráig

2017. június 19-22.              8 – 13 óráig

2017. június 23.                    8 – 10 óráig

2017. június 26.                    8 – 9 óráig

2017. június 28.                    8.30 – 9.30 óráig

2017. július 3.                       8.30 – 9.30 óráig

2017. július 5.                       8.30 – 9.30 óráig

 

2017. augusztus 25.    10 óra

pótvizsga, osztályozó vizsga

 

2017. szeptember 1.     9 óra

ünnepélyes tanévnyitó




GRATULÁLUNK!!!

IX. Beliczay Gyula nemzetközi hegedűverseny, Komárno (Szlovákia)

Benkő Katalin        Arany minősítés
Földházi Lilien        Arany minősítés
Valach Georgina     Arany minősítés

Felkészítő tanár: Dr. S. Dobos Márta "The Best Pedagogue" díj
Zongorakísérő: Káuzli Bálint


II. Modus Vivendi Nemzetközi Zongoraverseny, Déva

Gyúró Dávid – abszolút I. díj
Vinkó Anna – I. díj

Felkészítő tanár: Pap Éva


40. Rézfúvós és Ütőhangszeres Találkozó és Verseny, Debrecen

Masa Richárd I. díj

Felkészítő tanár: Nagy Zsolt
Zongorakísérő: Káuzli Bálint

Kovács Botond I. díj
Felkészítő tanár: Újvári István
Zongorakísérő: Káuzli Bálint

Calea Celebritatii Nemzetközi Fúvósverseny, Temesvár

Domján Blanka I. hely
Krcsméri Blanka I. hely
Greksa Hanna I. hely
Horváth Noémi II. hely
Virág Anna II. hely
Orosz Lili II. hely
Csernák Györgyi II. hely
Kulcsár Zsófia II. hely
Kristály Orsolya II. hely

Felkészítő tanár: Szabó Norbert
Zongorakísérők: Benedekfi István és Perneczky Balázs


Alma Cornea Ionesen Zongoraverseny, Temesvár

Gyúró Dávid   I. díj és abszolút I. díj
Vinkó Anna     I. díj
Erhardt Zsófia II. díj

Felkészítő tanár: Pap Éva

Csukor Bálint I. díj
Fejes Regina II. díj
Dere Máté II. díj

Felkészítő tanár: Kolbné Dancsik Nóra

Apjok Anna II. díj 

Felkészítő tanár: Kerényi Mariann


Femus Nemzetközi Fúvósverseny, Szabadka

Domján Blanka II. hely
Krcsméri Blanka II. hely
Greksa Hanna II. hely
Virág Anna III. hely

Felkészítő tanár: Szabó Norbert
Zongorakísérő: Benedekfi István


Aktualitások

Nincs esemény.